Niepubliczny Zakład Rehabilitacji Leczniczej Arena Zdrowia

przychodnie.plPrzychodnie

,  dietetyk

sobota 04.04.2020

Niepubliczny Zakład Rehabilitacji Leczniczej Arena Zdrowia
Niepubliczny Zakład Rehabilitacji Leczniczej Arena Zdrowia

Niepubliczny Zakład Rehabilitacji Leczniczej Arena Zdrowia
Włodarzewska 69A 02-384 Warszawa

godziny pracy placówki
Godziny pracy placówki :

poniedziałek - piątek od 9:00 do 21:00, sobota od 09:00 do 14:00

Niepubliczny Zakład Rehabilitacji Leczniczej Arena Zdrowia

Niepubliczny Zakład Rehabilitacji Leczniczej Arena Zdrowia powstała z myślą o Pacjentach, którzy potrzebują szybkiej i profesjonalnej opieki specjalistów, a jednocześnie liczą na przystępne ceny. Stale rozwijamy naszą ofertę, by móc Państwu zaoferować najnowsze metody leczenia.

Jak sądzimy, najprostszą ścieżką do osiągnięcia tego celu jest doświadczony personel i wyposażenie placówek w innowacyjny sprzęt medyczny. Jedak na pierwszym miejscu stawiamy indywidualne podejście do Pacjenta.

Każdy Pacjent jest inny i stawia przed nami nowe zadania. Dlatego do każdego podchodzimy z odpowiednią dbałością. Problemy ze zdrowiem traktujemy w sposób holistyczny – nie zapominamy o tym, że ciało to również stan umysłu i ducha.

Świadczymy usługi zarówno dla Pacjentów indywidualnych, jak i oferujemy atrakcyjne pakiety dla firm. W naszych placówkach znajdą Państwo nie tylko prywatną opiekę zdrowotną – oferujemy również bezpłatne leczenie na podstawie umów z NFZ.

Państwa zdrowie znajduje się w centrum naszej uwagi!

MASAŻ

Ręczne, manualne bodźcowanie tkanek (skóra, tkanka podskórna, powięź, mięśnie). Nieodłączny element terapii pacjenta, pozwala na przygotowanie tkanek miękkich do dalszej terapii lub utrwalić osiągnięty efekt terapeutyczny. Sam w sobie pozwala na normalizację napięcia mięśniowego, poprawę funkcji powięzi i daje uczucie uwielbianego przez wszystkich rozluźnienia i relaksu.
W naszej ofercie znajduje się m.in.: masaż klasyczny, relaksacyjny, sportowy, izometryczny, drenaż limfatyczny, masaż bańką chińska

FIZJOTERAPIA

• Konsultacja fizjoterapeutyczna

Pozwala na szczegółową ocenę i analizę problemu z którym zgłasza się pacjent w oparciu o uznane techniki diagnostyczne oraz doświadczenie zespołu fizjoterapeutów. Umożliwia to w konsekwencji dobranie odpowiedniej i skutecznej terapii a przez to skraca czas powrotu do sprawności fizycznej i zdrowia.

• Terapia indywidualna

Oparta w dużej mierze na wykorzystaniu metod fizjoterapeutycznych. W naszej placówce stosujemy terapie z wykorzystaniem m.in. Metody Maitland®, Metody PNF, Terapii Cranio-Sacralnej, Terapii Muscle Ballance, Neuuromobilizacji.

• Ćwiczenia grupowe

Ćwiczenia w zespołach bólowych odcinka L-S

Profilaktyka i terapia poprzez stosowanie odpowiedni dobranych ćwiczeń, pozwalających na poprawę balansu mięśniowego a przez to na lepszą funkcję mięśni posturalnych.

Ćwiczenia ogólno usprawniające

Poprawa ogólnej sprawności i wydolności organizmu.

Nordic Walking

Aktywność na świeżym powietrzu, tzw. chodzenie z kijkami. Przy prawidłowej technice metoda pozwalająca w bezpieczny sposób podnieść ogólną sprawność fizyczną i wzmocnić gorset mięśniowy (również mięśnie stabilizujące odcinek L-S kręgosłupa).

• Fizykoterapia

Leczenie przy wykorzystaniu „czynników fizycznych” tj: energia świetlna, energia cieplna, energia mechaniczna, energia elektryczna.

• Kinesiology taping

Metoda wykorzystująca działanie sensoryczne plastra kinesiology tape. Istotą terapii jest właściwa diagnostyka i określenie problemu (na poziomie układu mięśniowo-powięziowego) a następnie zastosowanie odpowiedniej techniki klejenia.
W ofercie naszej przychodni znajduje się profesjonalny sprzęt, dzięki któremu możemy wykonać dla Państwa szereg zabiegów:

Polaris 2 - 1 kanałowy aparat do laseroterapii


MagnerPlus dwukanałowy aparat służący do wykonywania zabiegów magnetoterapii

urządzenie emitujące ultradźwięki

urządzenie do wykonania zabiegu elektroterapii

Kriopol L urządzenie przeznaczone do wykonywania zabiegów krioterapii miejscowej z zastosowaniem ciekłego azotu

system chłodzaco- uciskowy Cryo- Cuff, służący do wykonywania zabiegów krioterapii
Poradnia wielospecjalistyczna „Arena Zdrowia” oferuje świadczenia z zakresu – rehabilitacji oraz ortopedii.

ORTOPEDIA

• konsultacje ortopedyczne
• usg ortopedyczne

REHABILITACJA

• konsultacje fizjoterapeutyczne
• terapia indywidualna, metody fizjoterapeutyczne
• ćwiczenia grupowe
• „wady postawy”
• fizykoterapia
• kinesiology taping
• masaż klasyczny, relaksacyjny, sportowy, izometryczny
• drenaż limfatyczny
• masaż bańką chińska
Oferujemy również indywidualnie dobrane „pakiety zabiegów” w dolegliwościach i/lub po kontuzjach związanych z określona dyscyplina sportu. Wiedza medyczna oraz fakt uprawiania przez nas niektórych z tych dyscyplin pozwala na odpowiednie zrozumienie problemu i zastosowanie właściwej terapii.
- zespoły bólowe występujące u jeźdźców – mgr fizjoterapii Paulina Kowalska, od 11 lat uprawia jazdę konną
- przygotowanie do sezonu narciarskiego, leczenie po przebytych kontuzjach i urazach narciarskich – dr n. med., mgr fizjoterapii, instruktor narciarstwa Sylwia Stępniewska
Diagnostyka i terapia w neurologii.
- diagnostyka i terapia różnorodnych problemów neurologicznych z zastosowaniem metody PNF, neuromobilizacje, terapia czaszkowo-krzyżowa- mgr Karen Shahnazaryan
PAKIET DLA JEŹDŹCÓW

• diagnostyka problemu
• odpowiednio dobrana terapia niwelująca przyczynę problemu i jego skutki
• profilaktyka
• właściwy dobór rodzaju siodła do istniejącego problemu

PAKIET NARCIARSKI

• analiza możliwości pacjenta
• niwelacja bądź likwidacja problemów które mogą przyczyniać się do powstania kontuzji podczas przygotowań do sezonu lub w jego trakcie
• trening przygotowujący do sezonu
• możliwość dodatkowych zajęć korygujących technikę jazdy

PAKIET BĄDŹ FIT NA LATO

• zabiegi na ciało – masaż klasyczny, antycelulitowy, bańka chińską
• ćwiczenia indywidualne poprawiające ogólna kondycję i wygląd, poprzez poprawę masy mięśniowej i zwiększone spalanie tkanki tłuszczowej
Wszystkich naszych Pacjentów uprzejmie informujemy, że rezewację wizyty można dokonywać telefonicznie pod numerem telefonu +48 22 822 00 34 lub +48 22 823 01 88 od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 20:00.
Zajęcia grupowe Nordic Walking odbywają się w Parku Szczęśliwickim: pon – śr 17.30, wt- czw 13.00, 17.30. Zapisy w recepcji.
Prosimy także o kontakt e-mailowy recepcja@arenazdrowia.pl

Serdecznie zapraszamy.
Niepubliczny Zakład Rehabilitacji Leczniczej Arena Zdrowia
Włodarzewska 69A 02-384 Warszawa
Tel. 22 822 00 34 , 22 823 01 88

Telewolt Sp. z o.o.przychodnie.pl Telewolt Sp. z o.o. 00-671 Warszawa, ul. Koszykowa 70 lok.2, tel. 601 410 411
e-mail: redakcja@przychodnie.pl